Kuwety warsztatowe - kupuj z rabatem

Kuwety warsztatowe w zestawachkupisz taniejKuwety warsztatowe taniej w zestawach

Jeśli interesuje Cię zakup większej ilości kuwet warsztatowych - to trafiłeś/-aś w odpowiednie miejsce. Kuwety warsztatowe czyli popularne plastikowe pojemniki warsztatowe są produktami praktycznie niezbędnymi w każdym warsztacie czy hali produkcyjnej.

Jako PROMAG S.A. uważamy, że powinniśmy wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów. Tak też jest w przypadku sprzedaży kuwet warsztatowych. Wiemy, że są to produkty wykorzystywane w dużych ilościach w wielu miejscach, w których zachodzą procesy produkcyjne czy związane z naprawami maszyn i urządzeń.

Dlatego w tym miejscu przedstawiamy ofertę oferowanych przez nas kuwet plastikowych przeznaczonych do warsztatów, której podstawowymi zaletami są:

  • rabat udzielony z uwagi na zakup większej ilości
  • optymalizacja logistyki wynikająca z zakupu pojemników w opakowaniach zbiorczych.

Część oferowanych mniejszych pojemników – takich jak np. pojemniki warsztatowe typu IVA i IIIA z uwagi na niewielkie rozmiary sprzedajemy w ilościach odpowiadających opakowaniu zwrotnemu – kartonowi.

Jednak większe produkty – tutaj np. kuweta warsztatowa typu VA dostępne sa jedynie w ilościach odpowiadających opakowaniu zbiorczemu – palecie.

Pełna oferta  pojemników warsztatowych

Poniżej prezentujemy wybrane kuwety warsztatowe w zestawach odpowiadających opakowaniom zbiorczym.

Leksykon

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ź Ż
Urządzenia do pakowania przedmiotów o prostokątnym i okrągłym kształcie mające pomóc eliminować przestoje i ograniczyć pracę człowieka.
System składowania, w którym układnice transportują jednostki opierając się o oprogramowanie WMS. Zaletami jest optymalizacja wykorzystania kubatury i eliminacja błędów powstałych podczas ręcznego zarządzania magazynem.
Beczki przeznaczone do pakowania, magazynowania oraz transportowania artkułów przemysłowych i spożywczych, wykonane zgodnie z normami unijnymi dotyczącymi wyrobów przeznaczonych do kontaktu z artykułami spożywczymi.
Program e-Skarbonka Zamów katalog NEWSLETTER
Promag S.A. Reviews with ekomi-pl.com

do góry   Promag