Promag
Wpisz szukaną frazę lub nr katalogowy

1+4 kolumny regałów półkowych

Wyposażenie magazynu w odpowiednie regału półkowe wymaga od Zamawiających wiedzy na temat planowanego rodzaju składowanych na półkach towarów. W ofercie sklepu ePROMAG znajdują się regały półkowe przeznaczone do składowania najróżniejszych produktów. Nasza oferta obejmuje zatem zarówno regały półkowe z metalowymi półkami oraz z półkami z płyty wiórowej.

Ilość półek i ich nośność może być przez Klientów wybierana z bardzo szerokiego zakresu. Oferowane standardowe konfiguracje regałów półkowych charakteryzują się półkami o nośności od 80 do 520 kg.

Poniżej prezentujemy stworzone na potrzeby promocji ciągi regałowe z najpopularniejszych w sklepie regałow pólkowych. Każdy oferowany ciąg składa sie z 5-ciu kolumn (jednej kolumny podstawowej i czterech kolumn dostawnych).

Aktualnie objęte zostały promocją "1+4 = 5% rabatu".

 

 

Leksykon

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ź Ż
Apteczki są to wykonane z blachy stalowej szafki o konstrukcji zgrzewanej, przeznaczone do przechowywania artykułów pierwszej pomocy - niezbędny element w każdym zakładzie pracy!
Urządzenia do pakowania przedmiotów o prostokątnym i okrągłym kształcie mające pomóc eliminować przestoje i ograniczyć pracę człowieka.
System składowania, w którym układnice transportują jednostki opierając się o oprogramowanie WMS. Zaletami jest optymalizacja wykorzystania kubatury i eliminacja błędów powstałych podczas ręcznego zarządzania magazynem.
Program e-Skarbonka Zamów katalog NEWSLETTER

do góry   Promag