Zapisz się do newslettera i odbierz do 500 PLN rabatu na pierwszy zakup w naszym sklepie.

Masz pytania? + 48 61 655 44 99 lub NAPISZ
Wpisz szukaną frazę lub nr katalogowy

Żurawiki warsztatowe

Żurawiki warsztatowe

Żurawiki warsztatowe to potoczna nazwa dla żurawi przejezdnych. Ich głównym zastosowaniem jest podnoszenie ciężkich przedmiotów, np. w zakładam produkcyjnych i warsztatach, do wyciągania silników z samochodów, do rozładunku małych samochodów i do obsługi maszyn. Podnoszenie w tego typu żurawiach odbywa się za pomocą ręcznej pompy olejowej. Żurawiki warsztatowe oferowane przez PROMAG S.A. nie podlegają zgłoszeniu i odbiorowi stanowiskowemu przez UDT.

W swojej ofercie mamy aż 6 różnych typów żurawików warsztatowych.
 

Żurawie typu ZPEC cechują się :

 • niewielkimi wymiarami i wagą
 • możliwością łatwego przemieszczania – wyposażone w koła
 • oszczędność miejsca – możliwość złożenia
 • udźwig w zależności od wysięgu ramienia może wynosić nawet do 1000 kg

 

Żurawie hydrauliczne przejezdne PZHR oferowane przez PROMAG S.A. to:

 • prosta obsługa
 • 4-stopniowy wysuw ramienia
 • rozkładane podwozie
 • możliwość przechowywania w pozycji złożonej
 • udźwig do 1000 kg, wysokość podnoszenia do 2575 mm, wysięg do 1455 mm

Żurawie hydrauliczne przejezdne PZHR-P różnią się od PZHR tym, iż posiadają one podwozie dostosowane do wymiarów palet EUR. Dodatkowo charakteryzują się wyższym udźwigiem do 2000kg, zwiększoną wysokością podnoszenia 3150mm oraz dłuższym wysięgiem 1905 mm.

Żurawie hydrauliczne skrętne PZHS oferowane przez PROMAG S.A. to odmiana żurawi warsztatowych posiadająca możliwość skrętu ramienia. Poza tym cechują się możliwością 3 stopniowego wysuwu ramienia, promieniem skrętu 1250 mm oraz kątem skrętu ramienia 90*. Udźwig wynosi do 500 kg, wysokość podnoszenia 2488 mm a wysięg 1248 mm.

Żurawie przejezdne z przeciwwagą ZHR oferowane przez PROMAG S.A. znajdują zastosowanie w miejscach trudno dostępnych dla żurawi innego typu. Wyróżniają się:

 • możliwością przechowywania w pozycji złożonej
 • na zamówienie dostarczane razem z wypełnieniem przeciwwagi
 • możliwością serowania pompą hydrauliczną z obu stron żurawia (w wersji ZHR 550 LP)
 • udźwigiem do 1000 kg, wysokością podnoszenia do 2877 mm i wysięgiem do 2087 mm

Żurawie z demontowalną przeciwwagą typu PZHRD dzięki jej zastosowaniu oraz łatwemu montażowi i demontażowi żurawia pozwalają na ręczne, wygodne przemieszczanie między stanowiskami pracy. W komplecie oferujemy balast obejmujący 14 ciężarków po 25kg. Udźwig tego typu żurawia to 500 kg, wysokość podnoszenia 2715 mm a wysięg 2087 mm.

 

Leksykon

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ź Ż
Urządzenia do pakowania przedmiotów o prostokątnym i okrągłym kształcie mające pomóc eliminować przestoje i ograniczyć pracę człowieka.
System składowania, w którym układnice transportują jednostki opierając się o oprogramowanie WMS. Zaletami jest optymalizacja wykorzystania kubatury i eliminacja błędów powstałych podczas ręcznego zarządzania magazynem.
Beczki przeznaczone do pakowania, magazynowania oraz transportowania artkułów przemysłowych i spożywczych, wykonane zgodnie z normami unijnymi dotyczącymi wyrobów przeznaczonych do kontaktu z artykułami spożywczymi.
Program e-Skarbonka Zamów katalog NEWSLETTER
Promag S.A. Reviews with ekomi-pl.com

do góry   Promag