Promag
Wpisz szukaną frazę lub nr katalogowy

Wrześniowe promocje ePROMAG 2021

 

Wrzesień - okres urlopów za nami. Wracamy do pracy, by efektywnie zakończyć okres letni i rozpocząć jesień. W wielu branżach to okres wytężonej pracy.

Przygotowaliśmy dla Państwa na ten okres atrakcyjne promocje - związane głównie z bezpiecznym składowaniem i zabezpieczaniem ładunków. Dodatkowo w naszej promocji znajdziecie Państwo urządzenia związane z transportem (jak chociażby chwytaki magnetyczne) oraz produkowane przez PROMAG szafy metalowe.

Poniżej pełna lista produktów aktualnie dostępnych we Wrześniowej Promocji.

 

 

1896.00 PLN
1 876,00 PLN netto
3792.00 PLN
3 672,00 PLN netto
Nowe zdjęcie
zyskujesz 290.00 PLN
ZESTAW 10 elementów
PROMOCJA
7 lat gwarancji
6680.00 PLN
6 390,00 PLN netto
Metalowy regał półkowy typu SLC
-23 %
PROMOCJA
SUPER OFERTA
BESTSELLER
163.00 PLN
125,00 PLN netto

Leksykon

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ź Ż
Urządzenia do pakowania przedmiotów o prostokątnym i okrągłym kształcie mające pomóc eliminować przestoje i ograniczyć pracę człowieka.
System składowania, w którym układnice transportują jednostki opierając się o oprogramowanie WMS. Zaletami jest optymalizacja wykorzystania kubatury i eliminacja błędów powstałych podczas ręcznego zarządzania magazynem.
Beczki przeznaczone do pakowania, magazynowania oraz transportowania artkułów przemysłowych i spożywczych, wykonane zgodnie z normami unijnymi dotyczącymi wyrobów przeznaczonych do kontaktu z artykułami spożywczymi.
Program e-Skarbonka Zamów katalog NEWSLETTER

do góry   Promag