Promag
Wpisz szukaną frazę lub nr katalogowy

Wózki z narzędziami

Wózki z narzędziami

Wózki warsztatowe - Najlepsze w Polsce

Wózki warsztatowe zapewniają szybkie i wygodne przemieszczanie narzędzi pomiędzy poszczególnymi stanowiskami pracy, bardzo istotna jest ich mobilność, trwałość i odporność na uszkodzenia. Meble produkowane przez PROMAG S.A. zapewniają najwyższy poziom jakości, co dostrzegła Kapituła Konsumenckiego Konkursu Jakości i wyróżniła je godłem promocyjnym "Najlepsze w Polsce".

Do produkcji naszych wózków używana jest najwyższej jakości blacha stalowa, a sam produkt poddawany jest skomplikowanym procesom, które zapewniają doskonałe parametry mechaniczne i antykorozyjne powłoki lakierniczej. Potwierdzeniem wysokiej jakości naszych produktów są wydłużone okresy gwarancji, które w przypadku wózków warsztatowych z serii Future wynoszą nawet 48 miesięcy.

Wózki z narzędziami - funkcjonalność

Przygotowaliśmy dla naszych Klientów kilka zestawów najpopularniejszych i najbardziej niezbędnych w warsztacie narzędzi umieszczonych we wkładkach dopasowanych do rozmiarów szuflad naszych wózków. Praca z wykorzystaniem narzędzi umieszczonych w tego typu wkładkach zapewnia większą użyteczność produktu, ułatwia zachowanie porządku i kontrolę nad kompletnością użytkowanych zestawów narzędzi.

Proponujemy Państwu 5 gotowych zestawów składających się z wózka warsztatowego PROMAG oraz trzech wkładek z narzędziami. Oczywiście możliwe jest dokonanie zakupu narzędzi w niepełnym zestawie np. dwóch czy jednej wkładki oraz wybór innego wózka z naszej oferty mebli warsztatowych.

Leksykon

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ź Ż
Apteczki są to wykonane z blachy stalowej szafki o konstrukcji zgrzewanej, przeznaczone do przechowywania artykułów pierwszej pomocy - niezbędny element w każdym zakładzie pracy!
Urządzenia do pakowania przedmiotów o prostokątnym i okrągłym kształcie mające pomóc eliminować przestoje i ograniczyć pracę człowieka.
System składowania, w którym układnice transportują jednostki opierając się o oprogramowanie WMS. Zaletami jest optymalizacja wykorzystania kubatury i eliminacja błędów powstałych podczas ręcznego zarządzania magazynem.
Program e-Skarbonka Zamów katalog NEWSLETTER

do góry   Promag