ZAMÓW Z DARMOWĄ DOSTAWĄ! DO KOŃCA CZERWCA TRANSPORT GRATIS dla zamówień powyżej 2000 zł

Masz pytania? + 48 61 655 44 99 lub NAPISZ
Wpisz szukaną frazę lub nr katalogowy

Szkolenia

Szkoelnia z cyklu Bezpieczny Magazyn

PROMAG S.A. rozpoczął swoją działalność w 1982 roku od początku specjalizując się w projektowaniu i sprzedaży urządzeń magazynowych. Ponad 40 lat doświadczeń związanych z wyposażaniem magazynów, projektowaniem systemów magazynowych nadzorem nad właściwą eksploatacją urządzeń magazynowych pozwala nam obecnie dzielić się wiedzą w tym zakresie.

Nasi specjaliści uczestniczyli i nadal uczestniczą w tysiącach realizacji systemów magazynowych, zarówno w niewielkich magazynach jak i tych, które mieszczą kilkadziesiąt tysięcy miejsc paletowych. Teraz swoją wiedzą z powodzeniem dzielimy się z naszymi Klientami.

PROMAG S.A. organizuje cykliczne szkolenia Bezpieczny Magazyn - do tej pory ukończyło je ponad 1300 osób

Proponujemy Państwu udział w dwóch rodzajach szkoleń:

 1. Szkolenie z bezpiecznej eksploatacji i konserwacji systemów regałowych
 2. Szkolenie z bezpiecznej eksploatacji i konserwacji  wózków widłowych i doków przeładunkowych

Na szkoleniach nasi specjalisci omawiają zagadnienia takie jak:

 • zasady bezpiecznego użytkowania urządzeń magazynowych (systemów regałoych, wózków widłowych i urządzeń przeładunkowych)
 • błędy będące najczęstszą przyczyną wypadków
 • dokumenty wymagane przez podmioty kontrolujące warunki pracy w magazynach
 • zasady konserwacji systemów regałowych
 • wytyczne odnośnie przeprowadzania bieżących przeglądów regałów
 • zasady przeprowadzania przeglądów okresowych

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń

Najbliższe szkolenie stacjonarne - 22-23.10.2024 r.

data szkolenia: 22.10. 2024 r. (szkolenie 1.) - Szkolenie z bezpiecznej eksploatacji i konserwacji systemów regałowych
data szkolenia: 23.10. 2024 r. (szkolenie 2.) - Szkolenie z bezpiecznej eksploatacji i konserwacji  wózków widłowych i doków przeładunkowych
cena szkolenia: 899 PLN netto/os (szkolenie 1.) lub (szkolenie 2.)
Cena promocyjna: 1299 PLN netto/os udział 1 osoby w obu dniach szkoleniowych

 

Bezpieczny Magayzn - szkolenia

Warunki uczestnictwa w szkoleniu:

 • Warunkiem uczestnictwa w szkoleniach jest przesłanie formularza zgłoszeniowego oraz opłacenie otrzymanej w następstwie zgłoszenia faktury proforma. Po zaakceptowaniu zgłoszenia przez PROMAG S.A. oraz opłaceniu kosztów szkolenia zostanie wysłane potwierdzenie uczestnictwa. 

 • Szkolenia przeznaczone są dla osób/ firm będących użytkownikami systemów regałowych, wózków widłowych, doków przeładunkowych. Nie dopuszcza się udziału osób pracujących w firmach konkurencyjnych, przedsiębiorstwach świadczących usługi przeglądu, napraw i konserwacji ww. urządzeń, a także firm szkoleniowych i konsultingowych.

 • W przypadku szkolenia dofinansowanego z funduszu KFS, Uczestnik zobowiązany jest do powiadomienia PROMAG S.A. o tym fakcie drogą pisemną najpóźniej 7 dni roboczych przed szkoleniem w celu podpisania odpowiedniej umowy.

 • W przypadku rezygnacji z udziału w szkoleniu Uczestnik zobowiązany jest do powiadomienia PROMAG S.A. o tym fakcie drogą pisemną (marketing@promag.com.pl). Rezygnację można także przesłać faksem na numer 61 655 82 03. W przypadku wycofania zgłoszenia do 10 dni roboczych od daty szkolenia firma dokonująca rezerwacji zostanie obciążona kosztem w wysokości 50% wartości zamówienia. W przypadku wycofania zgłoszenia do 5 dni roboczych od daty szkolenia firma dokonująca rezerwacji zostanie obciążona kosztem w wysokości 100% wartości zamówienia.

 • PROMAG S.A. dopuszcza możliwość zmiany osoby będącej Uczestnikiem szkolenia.

 • W przypadku gdyby szkolenie nie odbyło się z winy PROMAG S.A. - Zamawiający otrzyma pełną kwotę wpłaty w przeciągu 10 dni od daty odwołania szkolenia. W tym przypadku PROMAG S.A. nie ponosi żadnej odpowiedzialności finansowej lub prawnej za powstałe po stronie uczestnika koszty związane z uczestnictwem w szkoleniu, tj. rezerwację hotelu, biletów kolejowych itp.

 • PROMAG S.A. zastrzega sobie prawo odwołania szkolenia w planowanym terminie, z przyczyn od niego niezależnych (zdarzenie noszące cechy siły wyższej, choroba prelegenta, jak również w przypadku liczby zgłoszeń mniejszej niż 20 Uczestników.) W przypadku odwołania szkolenia, PROMAG S.A. zaproponuje w ciągu tygodnia inny termin jego realizacji lub dokona zwrotu opłaty za szkolenia w pełnej wysokości w terminie 10 dni od daty odwołania szkolenia. W tym przypadku PROMAG S.A. nie ponosi żadnej odpowiedzialności finansowej lub prawnej za powstałe po stronie uczestnika koszty związane z uczestnictwem w szkoleniu, tj. rezerwację hotelu, biletów kolejowych itp.

 • PROMAG S.A. zastrzega sobie prawo do dokonania niewielkich zmian w programie szkolenia.

Szczegółowe informacje na temat szkoleń organizaowanych przez PROMAG S.A. oraz formularz zgłoszeniowy do aktualnie prowadzonego szkolenia znajdziecie Państwo pod tym linkiem

Program e-Skarbonka Zamów katalog NEWSLETTER
Promag S.A. Reviews with ekomi-pl.com

do góry   Promag