Promag
Wpisz szukaną frazę lub nr katalogowy

Szafy serwisowe

Szafy serwisowe stanowią niezbędne wyposażenie każdego profesjonalnego warsztatu, punktu serwisowego, działów utrzymania ruchu. Szafy serwisowe pozwalają na bezpieczne przechowywanie drogich narzędzi, części zamiennych, materiałów eksploatacyjnych dzięki temu, że każda część szafy zamykana jest zamkiem cylindrycznym w systemie Master, co oznacza, że wszystkie zamki można otworzyć specjalnym kluczem „matką” zwanym kluczem Master. Jest to bardzo przydatne w sytuacji, gdy klucze do poszczególnych szafek ulegną zagubieniu lub zniszczeniu a dostęp do zawartości szafy serwisowej pozwala na niezakłóconą pracę firmy.

Konstrukcja szaf serwisowych PROMAG jest zgrzewana z wysokiej jakości stali, co powoduje, że rozwiązania te są trwałe i łatwe w utrzymaniu czystości, co ma znaczenie w takich pomieszczeniach jak warsztaty, pomieszczenia serwisowe itp. Maksymalne obciążenie korpusu szafy wynosi 500 kg a skrzydła drzwi – 10 kg, co pozwala na przechowywanie ciężkich elementów bez obawy, że szafa ulegnie szybkiemu zużyciu.

Szafy serwisowe mogą być wykonywane w różnych konfiguracjach, które dopasowywane są do potrzeb Klientów. Tylna ściana i skrzydła drzwi szaf serwisowych mogą być na przykład wyposażone w tablice perforowane, które pozwalają na zawieszenie na nich zawieszek do narzędzi. Na tylnej ścianie szafy serwisowej można umieścić półki przestawne co 35 mm, o nośności 60 kg lub dolną część szafy wypełnić szufladami wyposażonymi w prowadnice teleskopowe o wysuwie 90%.

W ofercie PROMAG poza szafami serwisowymi znajduje się również wyposażenie uzupełniające w postaci zawieszek na narzędzia, organizerów i wykładzin amortyzujących do szuflad.

Szafy serwisowe mogą być pomalowane w dowolnym kolorze z palety RAL, który można dopasować do wystroju wnętrza lub kolorystyki firmowej. Dzięki temu miejsce pracy staje się przyjazne dla pracowników.

Szafy serwisowe PROMAG stanowią element linii mebli warsztatowych PRACTICAL LINE, a zatem istnieje możliwość wyposażenia całego obiektu warsztatowego lub serwisowego w meble o jednolitym wyglądzie oraz wysokiej funkcjonalności. W skład linii mebli warsztatowych PRACTICAL LINE  wchodzą poza szafami serwisowymi: wózki serwisowe, wózki warsztatowe, szafki przejezdne, stoły warsztatowe i wyposażenie dodatkowe.

Leksykon

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ź Ż
Apteczki są to wykonane z blachy stalowej szafki o konstrukcji zgrzewanej, przeznaczone do przechowywania artykułów pierwszej pomocy - niezbędny element w każdym zakładzie pracy!
Urządzenia do pakowania przedmiotów o prostokątnym i okrągłym kształcie mające pomóc eliminować przestoje i ograniczyć pracę człowieka.
System składowania, w którym układnice transportują jednostki opierając się o oprogramowanie WMS. Zaletami jest optymalizacja wykorzystania kubatury i eliminacja błędów powstałych podczas ręcznego zarządzania magazynem.
Program e-Skarbonka Zamów katalog NEWSLETTER

do góry   Promag