Szafy laboratoryjne

Szafy laboratoryjne to najwyższej jakości meble metalowe przeznaczone do przechowywania między innymi szkieł laboratoryjnych, sprzętów medycznych czy lekarstw. Charakterystycznym elementem tego typu szaf są przeszklone drzwi ułatwiające monitoring zawartości.

Zastosowanie szaf laboratoryjnych jest jednak zdecydowanie szersze. Szafy te często spotykane są poza laboratoriami i gabinetami lekarskimi także w biurach wielu firm niezwiązanych z przemysłem farmaceutycznym czy chemicznym. Szafy te doskonale spełnią funkcje estetycznych i trwałych szaf biurowych, w których przechowywane są segregatory czy innego rodzaju dokumenty.

Standardowa szafa laboratoryjna oferowana przez PROMAG S.A. to trwały i niezawodny mebel metalowy, oparty na konstrukcji zgrzewanej, wykonany z wysokiej jakości blachy stalowej. Dzięki między innymi nowoczesnej malarni w jaką wyposażona została nasza fabryka, powłoka lakiernicza szaf laboratoryjnych posiada doskonałe parametry mechaniczne i antykorozyjne.

Metalowa konstrukcja pozwala na osiągnięcie 500 kg nośności, co jest wystarczającą wartością dla tego typu szaf. W zależności od oferowanego modelu szafy laboratoryjne PROMAG wyposażone zostały w drzwi przesuwne lub skrzydłowe.

W naszych szafach standardowo stosujemy zamki baskwilowe lub cylindryczne w systemie Master, umożliwiającym w przypadku zakupu odpowiedniego klucza otwarcie wszystkich zamków danej serii tym właśnie kluczem Master.

W przypadku szaf laboratoryjnych istotne jest zachowanie czystości co umożliwiają zarówno odpowiedniej, wysokiej jakości powłoka lakiernicza oraz metalowe, gładkie półki wewnątrz szaf.

Szafy standardowo oferowane są w kolorze szarym – RAL 7035. Oczywiście na życzenie Klienta za niewielką dopłatą możliwe jest wykonanie powłoki lakierniczej szaf w innym kolorze z dostępnej palety barw. Szafy mogą być wyposażone w szereg elementów zwiększających ich funkcjonalność, takich jak chociażby dodatkowe półki, przegrody półek czy też półki do zawieszania teczek.

Szafy produkowane są w nowoczesnej fabryce mebli położonej niedaleko Poznania. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów, nowoczesna i zautomatyzowana linia produkcyjna, nowoczesna malarnia proszkowa oraz wieloletnie doświadczenie w produkcji mebli metalowych gwarantują wysoką jakość naszych szaf laboratoryjnych.

Leksykon

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ź Ż
Urządzenia do pakowania przedmiotów o prostokątnym i okrągłym kształcie mające pomóc eliminować przestoje i ograniczyć pracę człowieka.
System składowania, w którym układnice transportują jednostki opierając się o oprogramowanie WMS. Zaletami jest optymalizacja wykorzystania kubatury i eliminacja błędów powstałych podczas ręcznego zarządzania magazynem.
Beczki przeznaczone do pakowania, magazynowania oraz transportowania artkułów przemysłowych i spożywczych, wykonane zgodnie z normami unijnymi dotyczącymi wyrobów przeznaczonych do kontaktu z artykułami spożywczymi.
Program e-Skarbonka Zamów katalog NEWSLETTER
Promag S.A. Reviews with ekomi-pl.com

do góry   Promag