Promag
Wpisz szukaną frazę lub nr katalogowy

Szafy biurowe zamykane

Szafy biurowe zamykane na klucz

Szafy biurowe zamykane niezbędne w każdej firmie.

Od od dnia 25 maja 2018 r. obowiązuje rozporządzenie ogólne o ochronie danych osobowych tzw. RODO, które szczególną uwagę i troskę przykłada do zapewnienia bezpiecznego przechowywania dokumentów w firmach. Metalowe szafy biurowe zamykane na klucz wyprodukowane przez PROMAG S.A. ułatwią Państwu spełnienie wymogów tego rozporządzenia.

W celu osiągnięcia wysokich parametrów jakościowych, nasze szafy wykonane są z wysokiej jakości blachy stalowej. Zgrzewana konstrukcja szaf zapewnia obciążalność korpusu w wysokości 500 kg, która to wartość w zupełności zapewnia mozliwość przechowywania segregatorów z dokumentami na 4 półkach znajdujących się standardowo w szafach - każda półka o nośności 60 kg. Całość powstaje w nowoczesnej fabryce mebli zlokalizowanej pod Poznaniem. Nasze meble metalowe w uznaniu najwyższej jakości otrzymały Certyfikat "Najlepsze w Polsce" przyznawany przez Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego.

Szafy są zamykane przy użyciu zamków baskwilowych w systemie Master - do zamków dostarczany jest komplet 2 kluczy standardowych.

Do pozostałych zalet szaf biurowych zamykanych należą m.in.: gładka, a co za tym idzie łatwa do utrzymania w czystości powierzchnia oraz doskonałe parametry mechaniczne i antykorozyjne powłoki lakierniczej.

Szafy standardowo malowane proszkowo w popielatym kolorze RAL 7035, oczywiscie możliwe jest zamówienie szaf niewielką 5% dopłatą w innych kolorach z bogatej palety.

Leksykon

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ź Ż
Apteczki są to wykonane z blachy stalowej szafki o konstrukcji zgrzewanej, przeznaczone do przechowywania artykułów pierwszej pomocy - niezbędny element w każdym zakładzie pracy!
Urządzenia do pakowania przedmiotów o prostokątnym i okrągłym kształcie mające pomóc eliminować przestoje i ograniczyć pracę człowieka.
System składowania, w którym układnice transportują jednostki opierając się o oprogramowanie WMS. Zaletami jest optymalizacja wykorzystania kubatury i eliminacja błędów powstałych podczas ręcznego zarządzania magazynem.
Program e-Skarbonka Zamów katalog NEWSLETTER

do góry   Promag