Promag
Wpisz szukaną frazę lub nr katalogowy

Szafki ubraniowe dla pracowników

Szafki ubraniowe dla pracowników

Szafki ubraniowe dla pracowników Twojej firmy!

Szafki ubraniowe dla pracowników oferowane przez przedsiębiorstwo PROMAG S.A. stanowią idealny przykład wyposażenia dowolnego pomieszczenia pracowniczego, szatni, ale również pomieszczenia socjalnego. Są to meble wielofunkcyjne i wielozadaniowe, a zarazem nadzwyczaj uniwersalne. Zastosowanie znajdą nie tylko w różnego rodzaju zakładach pracy, lecz również szkołach, uczelniach, obiektach sportowych i rekreacyjnych. 

Zalety szaf ubraniowych

Do zalet tego typu produktów należy z pewnością prosty design, pasujący do większości pomieszczeń i jednocześnie możliwość kastomizacji, tak aby możliwe było dopasowanie produktu do potrzeb każdego użytkownika. Łatwa do utrzymania w czystości powierzchnia to niewątpliwie inny atut tego typu mebli stalowych. Na stronie znajdą Państwo różnego rodzaju typy i modele szafek ubraniowych, co pozwala na zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.

Wyposażenie dodatkowe

Oferowane przez przedsiębiorstwo PROMAG S.A. szafy na odzież można ekwipować w liczne wyposażenie dodatkowe:
  • różne warianty wieszaków ubraniowych, drążków i półek,
  • dodatkowe otwory wentylacyjne,
  • naklejki i wizytowniki,
  • zabezpieczenia na przykład w postaci dodatkowych zamków,
  • ławki,
  • stojaki na obuwie.
W kwestii wyposażenia dodatkowego pozostawiana jest pełna dowolność, a w razie wątpliwości klienci mogą liczyć na poradę naszych specjalistów. 

Poświadczenie wysokiej jakości szafek ubraniowych dla pracowników

Pozycje asortymentowe przedsiębiorstwa PROMAG S.A. wyróżnione są certyfikatem „Najlepsze w Polsce” Konkursu Konsumenckiego Jakości Produktów i Usług. Produkty skierowane dla szkół są natomiast przyjazne uczniom  - posiadają certyfikat nadany przez Zakład Certyfikacji COBRABID BBC i spełniają wszelkie wymagania dla tego typu produktów. Oferowane szafy ubraniowe dla pracowników charakteryzują się wysoką jakością i trwałością – okres gwarancji dla tej grupy produktów wynosi w przypadku niektórych modeli nawet 36 miesięcy.
 
Zapraszamy Państwa do skorzystania z możliwości przygotowania propozycji zagospodarowania wnętrz z wykorzystaniem różnych modeli szaf ubraniowych dla pracowników przedsiębiorstwa PROMAG S.A. 

Leksykon

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ź Ż
Apteczki są to wykonane z blachy stalowej szafki o konstrukcji zgrzewanej, przeznaczone do przechowywania artykułów pierwszej pomocy - niezbędny element w każdym zakładzie pracy!
Urządzenia do pakowania przedmiotów o prostokątnym i okrągłym kształcie mające pomóc eliminować przestoje i ograniczyć pracę człowieka.
System składowania, w którym układnice transportują jednostki opierając się o oprogramowanie WMS. Zaletami jest optymalizacja wykorzystania kubatury i eliminacja błędów powstałych podczas ręcznego zarządzania magazynem.
Program e-Skarbonka Zamów katalog NEWSLETTER

do góry   Promag