Promag
Wpisz szukaną frazę lub nr katalogowy

Szafki pracownicze

Szatnia wyposażona w szafki pracownicze PROMAG

Metalowe szafki pracownicze to szafy umożliwiające przechowywanie odzieży pracowników podczas ich pobytu w pracy, oraz przechowywanie odzieży roboczej po zakończonym dniu pracy.

Szafy pracownicze dostępne są w wersjach różniąch się od siebie ilościa komór oraz ich szerokością. Najpopularniejsze szafki pracownicze bhp to te o szerokości komory 300 mm. W naszym sklepie oznaczone są jako linia SU300. W każdej komorze takiej szafy umieszczony jest drążek z dwoma haczykami na ubrania. W przypadku stosowania szaf o takiej szerokości komory - przyjmuje się, że jedna komora szafy powinna być ptrzeznaczona na odzież roboczą, a druga na odzież, w której pracownik przyszedła do pracy. Dostępne są szafy pracownicze o 1, 2, 3 oraz 4 komorach.

Drugim popularnym rozwiązaniem jest stosowanie komór o szerokości 400 mm, podzielonych pionową przegrodą. W przypadku szafek pracowniczych o takiej szerokości komory przegroda dzieli komorę szafy, na część przeznaczoną na odzież roboczą i część przeznaczoną na prywatną odzież pracownika. Inaczej podział ten nazywany jest podziałem na odzież czystą i odzież brudną.

Do szatni wyposażonych w ciagi naszych szafek pracowniczych oferujemy różnego rodzaju ławki zarówno wolnostojące, jak i ławki, na których szafki są stawiane.

Dodatkowo należy zwrócić uwagę na możliwość zakupu szafek pracowniczych bhp w różnych wersjach. Oferujemy m.in. szafki z daszkiem ułatwiającym zachowanie czystości oraz szafki na nóżkach. Pełna oferta szaf pracowniczych znajduje się w katalogu szafki pracownicze.

Leksykon

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ź Ż
Wózki platformowe – ich zastosowanie to przed wszystkim transport oraz przechowywanie różnorodnych towarów. Wykorzystywane są do lekkich prac magazynowych
Drabiny magazynowe przeznaczone są przede wszystkim do obsługi niewysokich regałów półkowych oraz paletowych, na których składowane są lekkie przedmioty oraz do wszelkiego typu prac na niewielkich wysokościach
Szafki ubraniowe dla pracowników to produkty zapewniające pracownikom komfort związany z możliwością wymiany odzieży cywilnej na roboczą oraz zabezpieczający rzeczy osobiste pracownika podczas jego pracy. Szafy bhp są wysokiej jakości meblami metalowymi specjalnego przeznaczenia.
Program e-Skarbonka Zamów katalog NEWSLETTER

do góry   Promag