Zapisz się do newslettera i odbierz do 500 PLN rabatu na pierwszy zakup w naszym sklepie.

Masz pytania? + 48 61 655 44 99 lub NAPISZ
Wpisz szukaną frazę lub nr katalogowy

Szafki pracownicze

Szatnia wyposażona w szafki pracownicze PROMAG

Metalowe szafki pracownicze to szafy umożliwiające przechowywanie odzieży pracowników podczas ich pobytu w pracy, oraz przechowywanie odzieży roboczej po zakończonym dniu pracy.

Szafy pracownicze dostępne są w wersjach różniąch się od siebie ilością komór oraz ich szerokością. Najpopularniejsze szafki pracownicze bhp to te o szerokości komory 300 mm. W naszym sklepie oznaczone są jako linia SUP300. W każdej komorze takiej szafy umieszczony jest drążek z dwoma haczykami na ubrania. W przypadku stosowania szaf o takiej szerokości komory - przyjmuje się, że jedna komora szafy powinna być ptrzeznaczona na odzież roboczą, a druga na odzież, w której pracownik przyszedła do pracy. Dostępne są szafy pracownicze o 1, 2, 3 oraz 4 komorach.

Drugim popularnym rozwiązaniem jest stosowanie komór o szerokości 400 mm, podzielonych pionową przegrodą. W przypadku szafek pracowniczych o takiej szerokości komory przegroda dzieli komorę szafy, na część przeznaczoną na odzież roboczą i część przeznaczoną na prywatną odzież pracownika. Inaczej podział ten nazywany jest podziałem na odzież czystą i odzież brudną.

Do szatni wyposażonych w ciagi naszych szafek pracowniczych oferujemy różnego rodzaju ławki zarówno wolnostojące, jak i ławki, na których szafki są stawiane.

Dodatkowo należy zwrócić uwagę na możliwość zakupu szafek pracowniczych bhp w różnych wersjach. Oferujemy m.in. szafki z daszkiem ułatwiającym zachowanie czystości oraz szafki na nóżkach. Pełna oferta szaf pracowniczych znajduje się w katalogu szafy bhp.

Leksykon

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ź Ż
Urządzenia do pakowania przedmiotów o prostokątnym i okrągłym kształcie mające pomóc eliminować przestoje i ograniczyć pracę człowieka.
System składowania, w którym układnice transportują jednostki opierając się o oprogramowanie WMS. Zaletami jest optymalizacja wykorzystania kubatury i eliminacja błędów powstałych podczas ręcznego zarządzania magazynem.
Beczki przeznaczone do pakowania, magazynowania oraz transportowania artkułów przemysłowych i spożywczych, wykonane zgodnie z normami unijnymi dotyczącymi wyrobów przeznaczonych do kontaktu z artykułami spożywczymi.
Program e-Skarbonka Zamów katalog NEWSLETTER
Promag S.A. Reviews with ekomi-pl.com

do góry   Promag