Promag
Wpisz szukaną frazę lub nr katalogowy

Szafki bhp prosto od producenta

PROMAG S.A. polski producent mebli metalowych dostarcza do naszego sklepu setki szaf pracowniczych miesięcznie. Klienci wyposażają swoje szatnie w szafki PROMAG już od kilkunastu lat. Produkty najwyższej jakości i dostepne od ręki.

Z okazji uruchomienia nowej zautomatyzowanej linii produkcyjnej w Fabryce Mebli w Bolechowie koło Poznania przygotowalismy specjalna propozycję. Nasze dwie najbardziej popularne szafy pracownicze SUP300-02 oraz SUP400-02 oferujemy w specjalnej cenie.

Zachęcamy także do zakupu innych modeli naszych szaf pracowniczych, których jakość potwierdza m. in. przyznany im certyfikat "Najlepsze w Polsce" oraz udzielany przez producenta 3-letni okres gwarancji.

Leksykon

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ź Ż
Apteczki są to wykonane z blachy stalowej szafki o konstrukcji zgrzewanej, przeznaczone do przechowywania artykułów pierwszej pomocy - niezbędny element w każdym zakładzie pracy!
Urządzenia do pakowania przedmiotów o prostokątnym i okrągłym kształcie mające pomóc eliminować przestoje i ograniczyć pracę człowieka.
System składowania, w którym układnice transportują jednostki opierając się o oprogramowanie WMS. Zaletami jest optymalizacja wykorzystania kubatury i eliminacja błędów powstałych podczas ręcznego zarządzania magazynem.
Program e-Skarbonka Zamów katalog NEWSLETTER

do góry   Promag