System DRP

System DRP (Distribution Requirements Planning) – system planowania dystrybucji, służący do obliczenia potrzeb i planowania transportu w całej sieci dystrybucji, na podstawie prognoz sprzedaży w poszczególnych jednostkach organizacyjnych.

Moduł DRP pozwala na bieżąco monitorować dynamiczne zmiany zachodzące na rynku zbytu i gromadzić o tym fakcie odpowiednie dane. Informacje te są przesyłane do systemu produkcyjnego i systemu MRP

Leksykon

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ź Ż
Urządzenia do pakowania przedmiotów o prostokątnym i okrągłym kształcie mające pomóc eliminować przestoje i ograniczyć pracę człowieka.
System składowania, w którym układnice transportują jednostki opierając się o oprogramowanie WMS. Zaletami jest optymalizacja wykorzystania kubatury i eliminacja błędów powstałych podczas ręcznego zarządzania magazynem.
Beczki przeznaczone do pakowania, magazynowania oraz transportowania artkułów przemysłowych i spożywczych, wykonane zgodnie z normami unijnymi dotyczącymi wyrobów przeznaczonych do kontaktu z artykułami spożywczymi.
Program e-Skarbonka Zamów katalog NEWSLETTER
Promag S.A. Reviews with ekomi-pl.com

do góry   Promag