Promag
Wpisz szukaną frazę lub nr katalogowy

Suwnica samojezdna

Suwnica samojezdna

PROMAG S.A wprowadził do swojej oferty kolejną nowość – samojezdną suwnicę bramową o udźwigu do 6,3 tony. Jak podkreśla producent, jest to urządzenie, które znakomicie sprawdza się w firmach, które nie posiadają własnych hal magazynowych czy produkcyjnych, ale wynajmują powierzchnię pod działalność gospodarczą.

Zakup suwnicy PROMAG to także niezwykle opłacalna inwestycja w sytuacji, kiedy – z różnych powodów – nie mamy możliwości dostosowania budynku do suwnicy stacjonarnej lub gdy takie przystosowanie budynku jest nieopłacalne np. z uwagi na planowaną zmianę siedziby czy rozbudowę.

Produkt sprawdza się także wszędzie tam, gdzie towar ma być transportowany na duże odległości, np. między budynkami lub gdy zależy nam na czasie i chcielibyśmy uniknąć dodatkowych badań i odbiorów budowlanych, koniecznych w przypadku instalacji tradycyjnej suwnicy stacjonarnej.

Nowa suwnica PROMAG pozwala na obsługę kilku stanowisk roboczych, umożliwia przejazd z ładunkiem nawet na dłuższych odległościach i może być wykorzystywana także na zewnątrz budynków. Produkt nie wymaga stałej instalacji, w tym ingerencji w posadzkę, a jego montaż oraz demontaż są niezwykle proste, co pozwala m.in. na sprawne przetransportowanie urządzenia w inne miejsce pracy.

Maksymalny udźwig to 6,3 tony, wysokość całkowita do 6,4 metra, a rozpiętość 10 metrów. Ruchami suwnicy możemy sterować z niezależnej kasety na przewodzie lub za pomocą zdalnego pilota. Produkt wyposażono także w dwie prędkości jazdy oraz funkcje „płynny start” i „płynny stop”. Suwnica może być zasilana prądem trójfazowym przy użyciu kablozwijaka lub bezprzewodowo z baterii zamontowanych na jej konstrukcji.

Aby zagwarantować maksymalne bezpieczeństwo pracy, suwnica została wyposażona w 4 zderzaki bezpieczeństwa zapobiegające ewentualnemu kontaktowi z pieszym oraz uszkodzeniom suwnicy lub ładunku podczas kontaktu z przeszkodami znajdującymi się w zakresie jazdy urządzenia.

Parametry techniczne suwnicy samojezdnej:

 • udźwig: od 1000 do 6300 kg
 • osiowy rozstaw podpór: od 3000 do 10000 mm
 • wysokość do belki: 3000-6000 mm

Podstawowe informacje o urządzeniu:

 • konstrukcja stalowa spawana
 • możliwość użytkowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń
 • użytkowanie tylko i wyłącznie na gładkich, czystych i równych posadzkach
 • suwnica samojezdna wyposażona jest w 2 nieobrotowe koła napędzane silnikami elektrycznymi oraz dwa koła bierne obrotowe wykonane z poliuretanu
 • sterowanie ruchami suwnicy odbywa się przy użyciu kasety sterowniczej na przewodzie
 • suwnica posiada dwie prędkości jazdy sterowane z przetwornicy częstotliwości (Płynny Start i Płynny Stop)
 • napięcie sterowania 48V
 • zasilanie 400 V
 • suwnica wyposażona w cztery zderzaki bezpieczeństwa
 • malowanie: żółty RAL 1028

 

Chcesz wprowadzić powyższe rozwiązanie w swojej firmie? Zadzwoń  +48 61 655 44 99, napisz: sklep@promag.pl

Leksykon

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ź Ż
Wózki platformowe – ich zastosowanie to przed wszystkim transport oraz przechowywanie różnorodnych towarów. Wykorzystywane są do lekkich prac magazynowych
Drabiny magazynowe przeznaczone są przede wszystkim do obsługi niewysokich regałów półkowych oraz paletowych, na których składowane są lekkie przedmioty oraz do wszelkiego typu prac na niewielkich wysokościach
Szafki ubraniowe dla pracowników to produkty zapewniające pracownikom komfort związany z możliwością wymiany odzieży cywilnej na roboczą oraz zabezpieczający rzeczy osobiste pracownika podczas jego pracy. Szafy bhp są wysokiej jakości meblami metalowymi specjalnego przeznaczenia.
Program e-Skarbonka Zamów katalog NEWSLETTER

do góry   Promag