Stoły kompletacyjne

Stoły kompletacyjne PROMAG

Stoły przeznaczone do prac kompletacyjnych w zakładach pracy, na halach produkcyjnych, w magazynach. Stoły kompletacyjne należy dopasować do człowieka bez względu na charakter wykonywanych prac i zajmowanej przy tym pozycji. Inny stół będzie odpowiedni dla kobiety, a inny dla mężczyzny. Wybór stołu kompletacyjnego determinuje też rodzaj przyjmowanej pozycji - stojącej lub siedzącej, a także rodzaj wykonywanych zadań - np. prace precyzyjne, prace ciężkie. Pracownicy odchodzą, na ich miejsce przychodzą inni, a dobry mebel może służyć latami.

W firmach dochodzi też do sytuacji, w której ze stołów kompletacyjnych korzysta więcej niż jeden pracownik. Stoły kompletacyjne PROMAG umożliwiają rozwiązanie tych wszystkich problemów dzięki regulowanej wysokości stołu. W wersji standardowej regulacja wysokości stołu odbywa sie w określonym zakresie przy użyciu tzw. śrub motylkowych

Wysokość w stołach kompletacyjnych PROMAG S.A. może być regulowana także:

  • za pomocą korby, która napędza mechanizm unoszący na śrubach trapezowych – zastosowanie tego typu mechanizmu w stołach kompletacyjnych pozwala na płynną regulację wysokości stołu,
  • sterowana elektronicznie - przy użyciu siłowników elektrycznych.

Stoły kompletacyjne mogą być wyposażone w różnego typu wyposażenie dodatkowe, które zwiększa funkcjonalność i uniwersalność tego typu rozwiązań:

  • listwy do cięcia papieru i folii – cięcie odbywa się za pomocą nożyka z rurką,
  • ucinaki do folii lub do tektury,
  • nadstawki,
  • półki na pojemniki i narzędzia,
  • szuflady na narzędzia.

Stoły kompletacyjne mogą stanowić samodzielne stanowiska lub mogą stanowić element linii montażowej. Zaprojektowane zostały w taki sposób, aby praca człowieka była zgodna z zasadami ergonomii.

Leksykon

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ź Ż
Urządzenia do pakowania przedmiotów o prostokątnym i okrągłym kształcie mające pomóc eliminować przestoje i ograniczyć pracę człowieka.
System składowania, w którym układnice transportują jednostki opierając się o oprogramowanie WMS. Zaletami jest optymalizacja wykorzystania kubatury i eliminacja błędów powstałych podczas ręcznego zarządzania magazynem.
Beczki przeznaczone do pakowania, magazynowania oraz transportowania artkułów przemysłowych i spożywczych, wykonane zgodnie z normami unijnymi dotyczącymi wyrobów przeznaczonych do kontaktu z artykułami spożywczymi.
Program e-Skarbonka Zamów katalog NEWSLETTER
Promag S.A. Reviews with ekomi-pl.com

do góry   Promag