ZAMÓW Z DARMOWĄ DOSTAWĄ! PRZEZ CAŁY MAJ TRANSPORT GRATIS dla zamówień powyżej 2000 zł

Masz pytania? + 48 61 655 44 99 lub NAPISZ
Wpisz szukaną frazę lub nr katalogowy

Regały metalowe półkowe

Regały metalowe półkowe PROMAG

Regały metalowe z PROMAG S.A.

Przedsiębiorstwo PROMAG S.A. od blisko 40 lat może szczycić się tytułem lidera na rynku magazynowym w Polsce. Długoletnia obecność na rynku skutkuje nie tylko znakomitym wyczuciem potrzeb klientów, ale też dogłębnym poznaniem mechanizmów rynkowych i trendów zmian zachodzących w branży.  Jako czołowy producent i integrator nowoczesnych rozwiązań z zakresu intralogistyki i logistyki magazynowej wierzymy, że wspomniane czynniki oraz ich należyte rozpoznanie są niezbędne w celu profesjonalnego świadczenia usług. W naszej szerokiej ofercie znajdziecie Państwo kilka typów półkowych regałów metalowych, a ich dostepne konfiguracje pozwolą zaspokoić zapotrzebowanie praktycznie każdego Klienta (firmy).

Regały metalowe półkowe 

Oferowane w e-promag.pl półkowe regały metalowe znajdują szerokie zastosowanie w wielu miejscach. Idealnie nadają się one do składowania towarów niepaletyzowanych nie tylko w magazynach, lecz również w miejscach takich jak archiwa, hurtownie, sklepy, warsztaty. Dokładnie przemyślana konstrukcja, dbałość o szczegóły, wykorzystanie najlepszych dostępnych materiałów oraz solidny montaż składają się na całość, która zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. 
Regały metalowe półkowe przeznaczone do magazynu w przeważającej większości przeznaczone są do obsługi ręcznej umieszczonych na nich ładunków - mogą to być:

  • narzędzia, 
  • kartony, 
  • części maszyn i urządzeń,
  • inne elementy, których gabaryty uniemożliwiają ich paletyzację. 

Różnorodność zastosowań regałów

Nasze metalowe regały magazynowe z półkami, choć dedykowane wykorzystaniu ich w halach magazynowych, posiadają wiele różnych zastosowań. W zależności od wagi składowanych elementów, niektóre modele umożliwiają manipulację ładunkiem przy pomocy wózków podnośnikowych, co ułatwia pracę z regałami metalowymi półkowymi. Co więcej, na życzenie klienta przedsiębiorstwo PROMAG S.A. może zaprojektować regały półkowe magazynowe specjalnie na miarę określonych przez Klienta potrzeb – wówczas wszystkie parametry są dobierane zgodnie z zapotrzebowaniem.

Trwałość regałów metalowych

Metalowe regały półkowe osiagają znacznie lepsze parametry od regałów półkowych z półkami z płyty wiórowej. Dzięki zastosowaniu półek metalowych możliwe jest składowanie towarów o większej masie, trwałość i nośność półek metalowych jest bowiem większa od półek z płyty wiórowej. Dodatkową zaletą tego rozwiązania, a więc regałow metalowych z metalowymi pólkami jest ich wieksza odporność przeciwpożarowa, co także powinno być bardzo istotnym argumentem branym pod uwagę przy wyborze typu regałów do wyposażenia magazynu.

 

Leksykon

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ź Ż
Urządzenia do pakowania przedmiotów o prostokątnym i okrągłym kształcie mające pomóc eliminować przestoje i ograniczyć pracę człowieka.
System składowania, w którym układnice transportują jednostki opierając się o oprogramowanie WMS. Zaletami jest optymalizacja wykorzystania kubatury i eliminacja błędów powstałych podczas ręcznego zarządzania magazynem.
Beczki przeznaczone do pakowania, magazynowania oraz transportowania artkułów przemysłowych i spożywczych, wykonane zgodnie z normami unijnymi dotyczącymi wyrobów przeznaczonych do kontaktu z artykułami spożywczymi.
Program e-Skarbonka Zamów katalog NEWSLETTER
Promag S.A. Reviews with ekomi-pl.com

do góry   Promag