Regał metalowy

Regał metalowy półkowy

Regał metalowy półkowy służy do składowania towarów niespaletyzowanych w różnych postaciach pakunkowych – w paczkach, pojemnikach, kartonach bądź luzem. Miejsca, w których ten element wyposażenia idealnie się sprawdza to archiwa, biblioteki, sklepy, warsztaty, hurtownie oraz oczywiście magazyny.

Regał metalowy bardzo dobrze sprawdzi się także w każdym domu: w garażu, piwnicy lub pomieszczeniu gospodarczym jako miejsce przechowywania domowych zapasów, przetworów, narzędzi czy rzadziej używanych sprzętów.

Regały metalowe to niedrogie rozwiązanie pozwalające dobrze zagospodarować przestrzeń. Konstrukcja regałów metalowych jak sama nazwa wskazuje jest zbudowana z profili metalowych ocynkowanych lub malowanych w zależności od systemu który oferujemy.

Półki regałów metalowych wykonane mogą być z:

  • półek metalowych,
  • paneli,
  • półek siatkowych
  • lub płyty wiórowej.

Profile słupów oraz poprzeczek pod półki są specjalnie opracowane aby przenosić obciążenia nawet do 560 kg na półkę oraz 4000 kg na kolumnę regału. Dużym udogodnieniem jest specjalna perforacja na słupach każdego z oferowanych przez PROMAG systemów regałowych, co pozwala na indywidulane dopasowanie ilości półek oraz ich rozstawu pod własne potrzeby. Regały metalowe w znacznej większości przystosowane są do obsługi ręcznej, zatem na półkach składować możemy produkty typu kartony, pojemniki o wadze umożliwiającej ręczny załadunek i rozładunek

Leksykon

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ź Ż
Urządzenia do pakowania przedmiotów o prostokątnym i okrągłym kształcie mające pomóc eliminować przestoje i ograniczyć pracę człowieka.
System składowania, w którym układnice transportują jednostki opierając się o oprogramowanie WMS. Zaletami jest optymalizacja wykorzystania kubatury i eliminacja błędów powstałych podczas ręcznego zarządzania magazynem.
Beczki przeznaczone do pakowania, magazynowania oraz transportowania artkułów przemysłowych i spożywczych, wykonane zgodnie z normami unijnymi dotyczącymi wyrobów przeznaczonych do kontaktu z artykułami spożywczymi.
Program e-Skarbonka Zamów katalog NEWSLETTER
Promag S.A. Reviews with ekomi-pl.com

do góry   Promag