Promag
Wpisz szukaną frazę lub nr katalogowy

PROMAG - Producent mebli metalowych świętuje 20 lat produkcji

Promocja Jubileuszowa

PROMAG S.A. lider rynku wyposażenia magazynów, integrator systemów intralogistycznych rozpoczął w 1999 roku produkcję mebli metalowych. Obecny 2019 rok jest jubileuszowy,  świętujemy 20-lecie produkcji najwyższej jakości mebli metalowych do warsztatu, biura czy szatni.

Z tej okazji w okresie od 19 kwietnia do 31 maja 2019 organizujemy kolejną akcję promocyjną z serii Jubileuszowych. W tej promocji 20 wybranych przez nas typów mebli warsztatowych oferujemy z rabatami sięgającymi 20%. (20 typów bo modeli jest więcej z uwagi na zmiany kolorystyki).

Jest to niebywała okazja, aby zakupić stoły warsztatowe z serii Professional z rabatem 20%

Pozostałe meble warsztatowe objęte promocją to m.in:

  • wózki warsztatowe
  • szafy narzędziowe
  • stoły kompletacyjne
  • szafy na komputery

Już teraz złóż zamówienie na meble warsztatowe "Najlepsze w Polsce" i ciesz się rabatem sięgającym 20%.

Wybrane produkty objęte promocją jubileuszową

Leksykon

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ź Ż
Apteczki są to wykonane z blachy stalowej szafki o konstrukcji zgrzewanej, przeznaczone do przechowywania artykułów pierwszej pomocy - niezbędny element w każdym zakładzie pracy!
Urządzenia do pakowania przedmiotów o prostokątnym i okrągłym kształcie mające pomóc eliminować przestoje i ograniczyć pracę człowieka.
System składowania, w którym układnice transportują jednostki opierając się o oprogramowanie WMS. Zaletami jest optymalizacja wykorzystania kubatury i eliminacja błędów powstałych podczas ręcznego zarządzania magazynem.
Program e-Skarbonka Zamów katalog NEWSLETTER

do góry   Promag