Promag
Wpisz szukaną frazę lub nr katalogowy

PROMAG - Producent mebli metalowych świętuje 20 lat produkcji

Promocja Jubileuszowa

PROMAG S.A. lider rynku wyposażenia magazynów, integrator systemów intralogistycznych rozpoczął w 1999 roku produkcję mebli metalowych. Obecny 2019 rok jest jubileuszowy,  świętujemy 20-lecie produkcji najwyższej jakości mebli metalowych do warsztatu, biura czy szatni.

Z tej okazji w okresie od 19 lutego 2019 do 19 kwietnia 2019, a więc przez okres 2 miesięcy możliwe jest uzyskanie rabatu podczas składania zamówienia na meble warsztatowe, dzięki zastosowaniu poniższych kodów rabatowych, które należy wpisać podczas składania zamówienia w odpowiednie pole w koszyku sklepu:

20 procent rabatu

Tak więc do 19 kwietnia 2019, a więc do przedednia Świąt Wielkanocnych składając zamówienie na wózki warsztatowe i powołując się na kod: WARSZTAT-20 otrzymacie Państwo 20% rabatu od cen katalogowych.
Dodatkowo wszystkie pozostałe meble warsztatowe w tym okresie (z wyjątkiem produktów oznaczonych w sklepie "SUPER OFERTA","PROMOCJA", "WYPRZEDAŻ") zakupisz z 10% rabatem powołując się na kod WARSZAT-10.

Pozostałe meble warsztatowe objęte promocją to m.in:

10 procent rabatu

Już teraz złóż zamówienie na meble warsztatowe "Najlepsze w Polsce" i ciesz się rabatem sięgającym 20%.

Wybrane produkty objęte promocją jubileuszową

Leksykon

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ź Ż
Apteczki są to wykonane z blachy stalowej szafki o konstrukcji zgrzewanej, przeznaczone do przechowywania artykułów pierwszej pomocy - niezbędny element w każdym zakładzie pracy!
Urządzenia do pakowania przedmiotów o prostokątnym i okrągłym kształcie mające pomóc eliminować przestoje i ograniczyć pracę człowieka.
System składowania, w którym układnice transportują jednostki opierając się o oprogramowanie WMS. Zaletami jest optymalizacja wykorzystania kubatury i eliminacja błędów powstałych podczas ręcznego zarządzania magazynem.
Program e-Skarbonka Zamów katalog NEWSLETTER

do góry   Promag