Promag
Wpisz szukaną frazę lub nr katalogowy

Pojemniki na odpady biodegradowalne

Pojemniki na odpady biodegrowalne

Pojemniki plastikowe przeznaczone do zbiórki odpadów biodegradowalnych nazwywanych także bioodpadami. Pojemniki wyprodukowane w Unii Europejskiej, posiadają atest Państwowego Zakładu Higieny.

Do odpadów biodegradowalnych zaliczamy odpady, które ulegają rozkładowi tlenowemu lub beztlenowemu przy udziale mikroorganizmów, w szczególności zatem oferowane przez nas pojemniki przeznaczone zostały do odpadów, które powstają z konserwacji terenów zielonych oraz tzw. odpadów kuchennych (resztki żywności, czy resztki z przygotowania żywności, odpady po owocach i warzywach, itp.).

Ponizej prezentujemy te pojemniki:

Leksykon

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ź Ż
Apteczki są to wykonane z blachy stalowej szafki o konstrukcji zgrzewanej, przeznaczone do przechowywania artykułów pierwszej pomocy - niezbędny element w każdym zakładzie pracy!
Urządzenia do pakowania przedmiotów o prostokątnym i okrągłym kształcie mające pomóc eliminować przestoje i ograniczyć pracę człowieka.
System składowania, w którym układnice transportują jednostki opierając się o oprogramowanie WMS. Zaletami jest optymalizacja wykorzystania kubatury i eliminacja błędów powstałych podczas ręcznego zarządzania magazynem.
Program e-Skarbonka Zamów katalog NEWSLETTER

do góry   Promag