Promag
Wpisz szukaną frazę lub nr katalogowy

Pojemniki na odpady biodegradowalne

Pojemniki na odpady biodegrowalne

Pojemniki plastikowe przeznaczone do zbiórki odpadów biodegradowalnych nazwywanych także bioodpadami. Pojemniki wyprodukowane w Unii Europejskiej, posiadają atest Państwowego Zakładu Higieny.

Do odpadów biodegradowalnych zaliczamy odpady, które ulegają rozkładowi tlenowemu lub beztlenowemu przy udziale mikroorganizmów, w szczególności zatem oferowane przez nas pojemniki przeznaczone zostały do odpadów, które powstają z konserwacji terenów zielonych oraz tzw. odpadów kuchennych (resztki żywności, czy resztki z przygotowania żywności, odpady po owocach i warzywach, itp.).

Ponizej prezentujemy te pojemniki:

Leksykon

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ź Ż
Wózki platformowe – ich zastosowanie to przed wszystkim transport oraz przechowywanie różnorodnych towarów. Wykorzystywane są do lekkich prac magazynowych
Drabiny magazynowe przeznaczone są przede wszystkim do obsługi niewysokich regałów półkowych oraz paletowych, na których składowane są lekkie przedmioty oraz do wszelkiego typu prac na niewielkich wysokościach
Szafki ubraniowe dla pracowników to produkty zapewniające pracownikom komfort związany z możliwością wymiany odzieży cywilnej na roboczą oraz zabezpieczający rzeczy osobiste pracownika podczas jego pracy. Szafy bhp są wysokiej jakości meblami metalowymi specjalnego przeznaczenia.
Program e-Skarbonka Zamów katalog NEWSLETTER

do góry   Promag