Promag
Wpisz szukaną frazę lub nr katalogowy

Paleciaki ręczne

Paleciaki ręczne PROMAG
Paleciak w magazynie

Paleciaki ręczne to podstawowe i uniwersalne urządzenia transportu bliskiego używane w większości magazynów w Polsce. Głównym zadaniem realizowanym dzięki paleciakom ręcznym są prace związane z rozładunkiem i załadunkiem  jednostek transportowych oraz przemieszczanie spaletyzowanych ładunków w magazynach i halach produkcyjnych na krótkich dystansach.

W ofercie PROMAG-u znajdziesz pełną gamę paleciaków ręcznych przystosowanych do pracy w różnych warunkach i na różnych nawierzchniach.  Dostosowanie wózków ręcznych do pracy w agresywnym środowisku możliwe jest między innymi dzięki zastosowaniu stali nierdzewnej czy ocynkowaniu powierzchni metalowych głównych elementów konstrukcyjnych wózka. Zastosowanie różnych rodzajów kół w oferowanych przez nas wózkach paletowych umożliwia dobór właściwego wózka do konkretnej nawierzchni po jakiej ma on się poruszać z przewożonymi ładunkami. Sprawdź pełną gamę paleciaków ręcznych.

Parametry paleciaków

Paleciaki różnią się od siebie udźwigiem oraz długością wideł. Podstawowe i najpopularniejsze modele wózków umożliwiają podniesienie ładunku o masie 2500 kg, jednak w naszej ofercie znajdziecie Państwo także całą gamę wózków o szerokiej skali udźwigów, od najmniejszych wózków o znacznie mniejszym udźwigu - 500 kg – czyli najmniejszych wózków paletowych w ofercie typu MINI po najcięższy wózek o udźwigu 3500 kg. Paleciaki ręczne, a więc jak nazwa wskazuje podnoszenie odbywa się za pomocą siły rąk przenoszonej na ładunek za pośrednictwem dyszla wózka paletowego.

Długość wideł jak już wcześniej wspomniano także może być w zależności od zastosowania wózków różna. Podstawowe modele służące do transportu palet EURO posiadają widły o długości 1150 mm, jednak w naszej ofercie znajdziecie Państwo także paleciaki ręczne z widłami o długości 800mm, jak i te z widłami dłuższymi od standardowych. Maksymalna długość wideł wózków dostępnych w standardowej ofercie to 2000 mm

Niewielkie odległości na jakie przemieszczamy palety z ładunkiem przy użyciu wózków ręcznych związane są z ograniczeniami jakimi obarczone są urządzenia napędzane jedynie siłą mięśni ludzkich.  Te niedogodności doskonale niwelują wózki paletowe elektryczne dostępne w sklepie internetowym e-promag.

 

Leksykon

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ź Ż
Apteczki są to wykonane z blachy stalowej szafki o konstrukcji zgrzewanej, przeznaczone do przechowywania artykułów pierwszej pomocy - niezbędny element w każdym zakładzie pracy!
Urządzenia do pakowania przedmiotów o prostokątnym i okrągłym kształcie mające pomóc eliminować przestoje i ograniczyć pracę człowieka.
System składowania, w którym układnice transportują jednostki opierając się o oprogramowanie WMS. Zaletami jest optymalizacja wykorzystania kubatury i eliminacja błędów powstałych podczas ręcznego zarządzania magazynem.
Program e-Skarbonka Zamów katalog NEWSLETTER

do góry   Promag