Promag
Wpisz szukaną frazę lub nr katalogowy

Owijarki do palet

Owijarki do palet to profesjonalne urządzenia służące do zabezpieczania towarów znajdujących się na paletach przed zsunięciem się, uszkodzeniem, zabrudzeniem lub wilgocią za pomocą folii stretch. Wprowadzenie do procesów pakowania owijarek do palet znacznie skraca operacje pakowania oraz pozwala na obniżenie kosztów zużycia folii stretch ze względu na to, że maszyna jest wstanie precyzyjniej owijać oraz rozciągać folię niż człowiek. Zastosowanie owijarki do palet pozwala nawet na trzykrotny rozciąg zastosowanej folii. Owijarki do palet znajdują zastosowanie w centrach logistycznych, firmach produkcyjnych, firmach kurierskich i wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z towarem spaletyzowanym, który dystrybuowany jest poza firmę.

Na rynku dostępne są owijarki półautomatyczne oraz w pełni automatyczne. Owijarki półautomatyczne wymagają nadzorowania ich pracy przez człowieka. W przypadku owijarek automatycznych całość prac wykonywana jest przez maszynę. Jednak owijarka automatyczna wymaga towaru o regularnym kształcie, aby umożliwić pracę fotokomórce. Zakup owijarki automatycznej ma swoje uzasadnienie ekonomiczne w przypadku dużej liczby owijanych palet podczas 8 godzinnego dnia pracy. Owijarka półautomatyczna wybierana jest przez Klientów wtedy, gdy liczba owijanych palet nie przekracza 30 palet w ciągu 1 dnia pracy oraz wtedy, gdy owijany towar na palecie ma nieregularne kształty.

Oferta PROMAG S.A. w zakresie owijarek do palet obejmuje owijarki półautomatyczne i automatyczne oraz innowacyjną na rynku owijarkę SPIDER-PACK, która pozwala na owijanie towarów o dowolnym kształcie oraz w dowolnym miejscu. Owijarka SPIDER-PACK owija towar folią jeżdżąc dookoła owijanego towaru, inaczej niż ma to miejsce w przypadku stacjonarnych owijarek FUTURE-PACK, OPTI-PACK, MASTER-PACK, BASIC-PACK, MAXI-PACK, gdzie towar umieszczony na talerzu obrotowym obraca się a ramię owijarki owija go dookoła. Owijarka SPDER-PACK może być przemieszczona w dowolne miejsce, gdzie konieczne jest owinięcie towaru. Owijarki stacjonarne nie dają takiej możliwości, gdyż są na stałe montowane do posadzki. Prawidłowy montaż i zaprogramowanie owijarki wpływa na efektywność pracy maszyny. Owijarki PROMAG wyróżniają się na rynku tym, że w pakiecie Klient otrzymuje transport, montaż i profesjonalne szkolenie personelu z zakresu obsługi urządzenia oraz optymalizacji jego pracy.

Leksykon

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ź Ż
Apteczki są to wykonane z blachy stalowej szafki o konstrukcji zgrzewanej, przeznaczone do przechowywania artykułów pierwszej pomocy - niezbędny element w każdym zakładzie pracy!
Urządzenia do pakowania przedmiotów o prostokątnym i okrągłym kształcie mające pomóc eliminować przestoje i ograniczyć pracę człowieka.
System składowania, w którym układnice transportują jednostki opierając się o oprogramowanie WMS. Zaletami jest optymalizacja wykorzystania kubatury i eliminacja błędów powstałych podczas ręcznego zarządzania magazynem.
Program e-Skarbonka Zamów katalog NEWSLETTER

do góry   Promag