Zapisz się do newslettera i odbierz do 500 PLN rabatu na pierwszy zakup w naszym sklepie.

Masz pytania? + 48 61 655 44 99 lub NAPISZ
Wpisz szukaną frazę lub nr katalogowy

Osłony regałów paletowych

Osłony regałów paletowych

Osłony regałów paletowych to produkty, których podstawowym zadaniem jest zwiększenie bezpieczeństwa eksploatacji zabezpieczanych regałów. Ich zastosowanie w prosty sposób przekłada się na poprawę bezpieczeństwa w magazynie.

Bezpieczeństwo oczywiście jest bardzo istotnym czynnikiem decydującym o zastosowaniu produktów mających zabezpieczać użytkowane w magazynie regały, jednak czynnikiem, który zwiększy prawdopodobieństwo podjęcia decyzji o ich zastosowaniu jest obniżenie kosztów serwisowania.

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy Pracodawca jest obowiązany zapewnić systematyczne kontrole stanu bezpieczeństwa i higieny pracy ze szczególnym uwzględnieniem organizacji procesów pracy, stanu technicznego maszyn i innych urządzeń technicznych oraz ustalić sposoby rejestracji nieprawidłowości i metody ich usuwania.

Dodatkowo bardzo często w warunkach gwarancji regałów pojawiają się zapisy dotyczące obowiązku dokonywania przeglądów regałów. Efektem takich przeglądów są zalecenia nakazujące np. wymianę uszkodzonych elementów.

Stosowanie różnego rodzaju odbojników słupa, odbojnic ram czy innych elementów zabezpieczających regały podczas ich obsługi z użyciem wózków widłowych, zwiększa ich bezpieczeństwo, a umniejsza ilość i skalę ich uszkodzeń co sprawia, że koszty związane z wymiana uszkodzonych elementów będą zdecydowanie niższe, a łączny czas wyłączenia uszkodzonych regałów z użytkowania będzie znacznie krótszy, ponieważ tych uszkodzeń dzięki osłonom regałów będzie po prostu znacznie mniej.

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się regały paletowe rzędowe oraz dedykowane dla nich elementy zabezpieczenia. Poniżej prezentujemy wybrane z nich.

Leksykon

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ź Ż
Urządzenia do pakowania przedmiotów o prostokątnym i okrągłym kształcie mające pomóc eliminować przestoje i ograniczyć pracę człowieka.
System składowania, w którym układnice transportują jednostki opierając się o oprogramowanie WMS. Zaletami jest optymalizacja wykorzystania kubatury i eliminacja błędów powstałych podczas ręcznego zarządzania magazynem.
Beczki przeznaczone do pakowania, magazynowania oraz transportowania artkułów przemysłowych i spożywczych, wykonane zgodnie z normami unijnymi dotyczącymi wyrobów przeznaczonych do kontaktu z artykułami spożywczymi.
Program e-Skarbonka Zamów katalog NEWSLETTER
Promag S.A. Reviews with ekomi-pl.com

do góry   Promag