Zapisz się do newslettera i odbierz do 500 PLN rabatu na pierwszy zakup w naszym sklepie.

Masz pytania? + 48 61 655 44 99 lub NAPISZ
Wpisz szukaną frazę lub nr katalogowy

Bezpieczny nóż do folii stretch

Proces rozpakowywania ładunku z folii Stretch czy taśm pochłania często dużo czasu. Dostawcy żeby zapakować ładunek w sposób bezpieczny owijają ładunek wieloma warstwami folii. Zwłaszcza jeżeli ładunek jest pakowany ręcznie ilość folii jest tak duża, że rozpakowywanie sprawia niemało kłopotu. Pracownicy często stosują uniwersalny nożyk tzw. „do tapet” jednak rozcinanie folii takim nożykiem może spowodować rozcięcie kartonu czy uszkodzenie ładunku.

Aby uniknąć takiej sytuacji proponujemy bezpieczny nożyk do folii nr kat. 07-530. Zakryte ostrze pozwala na bezpieczne rozcinanie folii bez ryzyka uszkodzenia ładunku czy skaleczenia pracownika.

Nożyk znacznie też przyspiesza pracę. Wystarczy zahaczyć o górną warstwę folii i pociągnąć w dół.

Bezpieczna i ergonomiczna rękojeść ułatwia wygodne chwytanie. Nożyk ma również zastosowanie przy pakowaniu ręcznym czy owijarką do bezpiecznego odcinania folii po skończeniu pakowania. Posiada również ostrze do przekłuwania taśmy czy folii. Nożyk jest uniwersalny, można go również stosować do cięcia folii termokurczliwej, taśmy PP czy taśmy klejącej.

Leksykon

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ź Ż
Urządzenia do pakowania przedmiotów o prostokątnym i okrągłym kształcie mające pomóc eliminować przestoje i ograniczyć pracę człowieka.
System składowania, w którym układnice transportują jednostki opierając się o oprogramowanie WMS. Zaletami jest optymalizacja wykorzystania kubatury i eliminacja błędów powstałych podczas ręcznego zarządzania magazynem.
Beczki przeznaczone do pakowania, magazynowania oraz transportowania artkułów przemysłowych i spożywczych, wykonane zgodnie z normami unijnymi dotyczącymi wyrobów przeznaczonych do kontaktu z artykułami spożywczymi.
Program e-Skarbonka Zamów katalog NEWSLETTER
Promag S.A. Reviews with ekomi-pl.com

do góry   Promag