ZAMÓW Z DARMOWĄ DOSTAWĄ! DO KOŃCA LIPCA TRANSPORT GRATIS dla zamówień powyżej 2000 zł

Masz pytania? + 48 61 655 44 99 lub NAPISZ
Wpisz szukaną frazę lub nr katalogowy

Metoda Just in time

Metoda Just in time (JIT, dokładnie na czas) -  metoda, w której niezbędne materiały wpływają dokładnie wtedy, gdy są potrzebne.
System just in time ogranicza koszty związane z samym magazynowaniem i wynajmem powierzchni magazynowych, gdyż ogranicza do minimum poziom przechowywanych materiałów.
Metoda JIT dzięki zastosowaniu systemu Kanban umożliwia takie zgranie wszystkich elementów produkcyjno-magazynowych, by maksymalnie obniżyć koszty procesu. 
JIT z systemem Jidoka stało się podwaliną do opracowania metody lean management.

Leksykon

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ź Ż
Urządzenia do pakowania przedmiotów o prostokątnym i okrągłym kształcie mające pomóc eliminować przestoje i ograniczyć pracę człowieka.
System składowania, w którym układnice transportują jednostki opierając się o oprogramowanie WMS. Zaletami jest optymalizacja wykorzystania kubatury i eliminacja błędów powstałych podczas ręcznego zarządzania magazynem.
Beczki przeznaczone do pakowania, magazynowania oraz transportowania artkułów przemysłowych i spożywczych, wykonane zgodnie z normami unijnymi dotyczącymi wyrobów przeznaczonych do kontaktu z artykułami spożywczymi.
Program e-Skarbonka Zamów katalog NEWSLETTER
Promag S.A. Reviews with ekomi-pl.com

do góry   Promag