Promag
Wpisz szukaną frazę lub nr katalogowy

Laboratoria Przyszłości - wyposaż szkolny warsztat wraz z ePROMAG

stoły warsztatowe z dofinansowaniem

 

Laboratoria Przyszłości wsparciem finansowym dla szkół.

Nowy program otwiera przed szkołami szansę na otrzymanie znacznego wsparcia finansowego, które pozwoli na wyposażenie szkół w szereg nowoczesnych elementów wyposażenia. Katalog wyposażenia jest szeroki i pozwoli dobrać produkty zgodnie ze swoimi potrzebami i oczekiwaniami.

Stanowiska do pracy, które mają znaleźć się w szkołach w ramach programu "Laboratoria Przyszłości" powinny być przede wszystkim nowoczesne i przyjazne dla uczniów oraz zapewniać im bezpieczną, komfortową naukę i pracę. Ergonomia rozwiązań, możliwość łatwego dostosowania do potrzeb wykonywanych zadań i wykonywującego je ucznia to bardzo ważne kryterium.

Stoły warsztatowe z regulowaną wysokością.

Odpowiedni komfort pracy mogą zapewnić Państwa dzieciom, uczniom szkół oferowane przez PROMAG S.A. stoły warsztatowe z regulowana wysokością blatu roboczego. Sam blat wykonany ze sklejki zapewni odpowiednia trwałość, a nadbudowy stołów umożliwią właściwe zorganizowanie stanowiska pracy przyszłego inżyniera.

Poniżej prezentujemy przykładowe produkty z naszej oferty odpowiadające wymaganiom programu "Laboratorium Przyszłosci"

1283.00 PLN
1 183,00 PLN netto
1283.00 PLN
1 124,00 PLN netto

Leksykon

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ź Ż
Urządzenia do pakowania przedmiotów o prostokątnym i okrągłym kształcie mające pomóc eliminować przestoje i ograniczyć pracę człowieka.
System składowania, w którym układnice transportują jednostki opierając się o oprogramowanie WMS. Zaletami jest optymalizacja wykorzystania kubatury i eliminacja błędów powstałych podczas ręcznego zarządzania magazynem.
Beczki przeznaczone do pakowania, magazynowania oraz transportowania artkułów przemysłowych i spożywczych, wykonane zgodnie z normami unijnymi dotyczącymi wyrobów przeznaczonych do kontaktu z artykułami spożywczymi.
Program e-Skarbonka Zamów katalog NEWSLETTER

do góry   Promag