Promag
Wpisz szukaną frazę lub nr katalogowy

Elektryzująca promocja wózków

Elektryzująca promocja wózków elektrycznych

PROMAG S.A. lider na rynku intralogistyki wewnętrznej, który dostarcza setki różnego typu wózków elektrycznych swoim Klientom, wprowadził w ostatnim okresie na rynek wózek elektryczny paletowy unoszący LION-TRUCK PLUS z baterią LI-ION. Wózek ten spotkał sie z ogromnym zainteresowaniem Klientów, a dodatkowo jego niezaprzeczalne zalety zostały docenione podczas XIV edycji konkursu Produkt Roku, organizowanego przez redakcję magazynu Inżynieria i Utrzymanie Ruchu.

LION-TRUCK PLUS otrzymał tytuł Produktu Roku 2018 - czyli niezwykle prestiżowe wyróżnienie dla produktów wprowadzonych na rynek bądź udoskonalonych w każdym roku, ocenianych według określonych kryteriów: zaawansowanie techniczne, przydatność dla przemysłu, znaczący wpływ na rynek.

Z okazji tej elektryzującej wiadomości, dotyczącej elektrycznego wózka unoszącego wprowadzamy w naszym sklepie ePROMAG promocję ELEKTRYZUJĄCA OFERTA skierowaną do wszystkich Klientów sklepu, którzy w okresie od 03 czerwca  2019 do 30 czerwca 2019 zakupią jeden lub więcej wózków paletowych elektrycznych i/lub podnośnikowych prezentowanych poniżej.

Uwaga w związku z dużym zainteresowaniem Elektryzującą Ofertą wózków - promocja zostaje przedłużona do 15 lipca 2019.

W okresie tym możliwe jest złożenie zamówienia z atrakcyjnymi rabatami na:

  • wózki elektryczne unoszące
  • wózki elektryczne podnośnikowe
  • ELEKTRYZUJĄCE ZESTAWY WÓZKÓW

Leksykon

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ź Ż
Apteczki są to wykonane z blachy stalowej szafki o konstrukcji zgrzewanej, przeznaczone do przechowywania artykułów pierwszej pomocy - niezbędny element w każdym zakładzie pracy!
Urządzenia do pakowania przedmiotów o prostokątnym i okrągłym kształcie mające pomóc eliminować przestoje i ograniczyć pracę człowieka.
System składowania, w którym układnice transportują jednostki opierając się o oprogramowanie WMS. Zaletami jest optymalizacja wykorzystania kubatury i eliminacja błędów powstałych podczas ręcznego zarządzania magazynem.
Program e-Skarbonka Zamów katalog NEWSLETTER

do góry   Promag