Zapisz się do newslettera i odbierz do 500 PLN rabatu na pierwszy zakup w naszym sklepie.

Masz pytania? + 48 61 655 44 99 lub NAPISZ
Wpisz szukaną frazę lub nr katalogowy

Drabiny stalowe wielofunkcyjne

Drabiny stalowe wielofunkcyjne na miarę Twoich potrzeb!

W ofercie przedsiębiorstwa PROMAG S.A. znajdują się różnorodne produkty o wielorakich zastosowaniach – z dumą prezentujemy nasze stalowe drabiny wielofunkcyjne. Jako czołowy producent elementów infrastruktury intralogistycznej w Polsce od blisko 40 lat dbamy o wyposażenie magazynów, hal produkcyjnych i przemysłowych oraz różnych zakładów pracy. W niemalże każdym z zaopatrywanych przez nas miejsc odnaleźć można choć jedną z naszych metalowych drabin -  wierzymy, że dzieje się tak dlatego, gdyż są one prawdopodobnie jednym z najbardziej niezbędnych oprzyrządowań w tego typu miejscach. 

Bezpieczeństwo naszym priorytetem 

Nasze produkty są tworzone z myślą o naszych klientach – dokładamy wszelkich starań, żeby stalowe drabiny wielofunkcyjne w naszej ofercie spełniały najwyższe kryteria pod kątem bezpieczeństwa. Dlatego też metalowe drabiny w PROMAG S.A. :

  • posiadają profilowane szczeble, ułatwiające wchodzenie oraz schodzenie i zapobiegające poślizgnięciu,
  • są wykonane z niezwykle trwałych, cienkościennych rur stalowych, 
  • posiadają szerokie schody i duży podest roboczy, które zapewniają komfort i swobodę podczas pracy na wysokości, 
  • są wyposażone w układ blokady jazdy, który ma za zadanie zapobiegać ewentualnemu niepożądanemu przesuwaniu się drabiny.

Warto nadmienić, że nasze drabiny cieszą się znakiem bezpieczeństwa B – potwierdzonego aprobatą ze strony Instytutu Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego. 

Wszechstronność i prostota

Wielofunkcyjne drabiny stalowe przedsiębiorstwa PROMAG S.A. posiadają wachlarz szerokich zastosowań. Dedykowane są m.in. pobieraniu i układaniu wyrobów na regałach, ale liczba ich zastosowań jest nieograniczona – zależy od konkretnych zapotrzebowań określonego klienta. Nasze drabiny są standardowo malowane proszkowo na kolor niebieski palety RAL – jednak na Państwa życzenie istnieje możliwość wyprodukowania drabin w innym kolorze.

 

Leksykon

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ź Ż
Urządzenia do pakowania przedmiotów o prostokątnym i okrągłym kształcie mające pomóc eliminować przestoje i ograniczyć pracę człowieka.
System składowania, w którym układnice transportują jednostki opierając się o oprogramowanie WMS. Zaletami jest optymalizacja wykorzystania kubatury i eliminacja błędów powstałych podczas ręcznego zarządzania magazynem.
Beczki przeznaczone do pakowania, magazynowania oraz transportowania artkułów przemysłowych i spożywczych, wykonane zgodnie z normami unijnymi dotyczącymi wyrobów przeznaczonych do kontaktu z artykułami spożywczymi.
Program e-Skarbonka Zamów katalog NEWSLETTER
Promag S.A. Reviews with ekomi-pl.com

do góry   Promag